• 13.10.2016 11:41

Луцькі атовці неохоче їдуть в санаторії

У 2016 році 16 демобілізованих пройшли санаторно-курортне лікування. Про це повідомив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко у четвер, 13 жовтня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

У звіті Програми 2016 року, що спрямована на захист та допомогу сім’ям мобілізованих, заступник мера виокремив і питання, що стосується санаторно-курортного лікування. «Цього року у санаторії пройшли лікування 16 чоловіків, у 2015 році – їх було 26», – сказав Григоренко.

Однак, депутатів збентежив цей факт. Адже путівки були, але виходить, що вони не використанні. Утім, членів комісії запевнили, що, на жаль, чоловіки самі відмовляються від путівок, що їм пропонують. Основними причинами відмовили частіше всього були: «бо щойно повернулися, давно не бачили свої рідних», «офіційно працевлаштований» та інші.

«Щоб уникнути подібних ситуацій у 2017 році, до Програми плануємо внести зміни, щоб скористатися санаторно-курортним лікування міг не лише батько, а й вся його сім’я», – підсумував Григоренко.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.