• 01.11.2017 16:19

Луцька журналістка вивела із «комірчини для мітел» сучасних українських відьом

 

 

Луцька журналістка та децентралізатор Олена Кузьмич створила спецпроект, у якому розповіла всю правду про українських відьом. До слова, лучанка й сама поділилася історією про те, як стала вікканською жрицею та майстром Таро. 

 

Так, у проекті з назвою «Магічна реальність. 13 історій сучасних українських відьом», яке опублікували на сайті «]]>ТСН.ua]]>]]>»]]>  13 дівчат розповіли про свій магічний фах і світську професію. 

 

 

Авторка матеріалу наголошує на тому, що мета публікації - усунення стереотипів українців про відьом. 

 

«В спецпроекту широка географія - Львів, Луцьк, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Хмельницький. Символічим є те, що такий проект з'явився саме у Геловін (Самайн)]]>»]]>, - коментує Олена.

 

Як зазначалося вище, однією із героїнь публікації є й сама авторка спецпроекту. 

 

«З дитинства мені подобалися міфи і казки про чарівниць, астрологія та містичні системи. А в підлітковому віці довго шукала слово, яке б позначало мою віру у вищі сили. Так я, навіть не усвідомлючи цього, стала вікканкою. Слово для опису релігій знайшлося пізніше. Я вікканська жриця – це роль, яка за своїми функціями схожа на роботу священика. Моя мета – домагати лікувати людські душі та пояснювати, що таке вікканство», - розповіла лучанка.

 

Олена читає карти Таро. Втім, вона наголошує на тому, що це не гадання і не ворожіння, як звикли вважати люди. З її слів, Таро – це універсальна система, яка описує певні ситуації у житті людини, яка дозволяє трішки зазирнути за завісу майбутнього чи проаналізувати минулі вчинки.

 

Лучанка розповідає, що люди, які приходять до неї за порадою, часто забувають, що всі відповіді на запитання існують всередині нас.

 

«Але ми часто боїмося почути їх або чекаємо, щоб хтось збоку "вичавив гнійник", який ми любовно леліємо в душі», - коментує журналістка.

 

Жінка розповідає, що Таро – це не магія, а щось середнє між міфологією, архетипами та математикою.

 

«На жаль, люди дуже часто плутають Таро та яснобачення, а іноді влаштовують мені "тестування", фактично нічого не розповідаючи про таке тестування, але я його успішно проходжу», - каже Олена.

 

Вона додає, що часто знайомі не вірять у те, що можна поєднувати життя вікканської жриці, майстра Таро, журналістки та децентралізатора.

 

«Бути відьмочкою у сучасній Україні зовсім неважко, якщо поступово і вдумливо пояснювати людям, які тебе оточують, колегам і друзям свої життєві принципи та вірування. Я вірю у Триєдину Богиню і в Рогатого Бога, в Абсолют, який створив все суще, в стихії та сили природи. Я не поклоняюсь дияволу, хоча у мене є казан і дві кицьки-розбишаки, одна із них – традиційного чорного кольору», - завершила Олена Кузьмич.

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.