• 16.10.2017 15:00

Луцька ведуча розплакалася посеред ефіру

Черговий випуск ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" вразив навіть людей з міцними нервами, а ведуча Галина Падалко ледве стримувала сльози під час ефіру.

Окрім проблем із пересуванням містом, люди з обмеженими можливостями стикаються у повсякденному житті із багатьма іншими труднощами. Здобуття освіти, можливість працевлаштування, допомога у лікуванні – про усі ці речі мала б подбати держава, як це відбувається закордоном, - пише ]]>Конкурент]]>.

 

Та незважаючи на щоденні труднощі, люди з особливими потребами залишаються сильними духом, активними і позитивними. Пригадуючи нещодавній напівмарафон у Луцьку, участь у якому взяли мама із хворим на тяжку форму ДЦП сином, Галина Падалко (яка теж бігла дистанцію) не змогла стримати сліз і розплакалась під час ефіру.

"Мені було дуже важко стримати сльози... Наскільки це сильна жінка, наскільки вона готова боротись за своє життя, за свою дитину, наскільки вона мотивує. Більше того, в цієї дитини був теж номерок, вона повноцінно пробігла цих 10 км... Я дуже пишаюсь нашими українцями, наскільки вони сильні. І мені дуже соромно, наскільки влада ігнорує це питання, наскільки за цими ефемерними посадами, якимись кріслами вони забувають про елементарні речі, які можна і треба робити для того, щоб життя людей, які поруч із нами, було хоч на трішки кращим", – резюмувала ведуча.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.