• 26.09.2017 08:37

Лучанин виграв мільйон у лотерею

Будівельник з Луцька Микола Гліна виграв у лотереї «Лото-Забава» мільйон гривень. У неділю, 24 вересня, чоловік завітав до студії та поділився своєю історією. Про пише видання ]]>«УНН»]]>.

За словами волинянина, грає у лотерею він більше двох років, при цьому завжди вірив, що вдасться виграти мільйон гривень.

«Я давно граю, і в мене була така думка, що я обов'язково виграю. Дружина не вірила, а я так налаштовувався, що потрібно виграти», - сказав Микола Гліна.

Переможець розповів, що коли дізнався, що виграв мільйон гривень, то спочатку не повірив своєму щастю. «Йшов додому, по дорозі зайшов купити сигарети, там був відділ продажу лотерей і я вирішив одразу купити білет. У понеділок прийшов у це ж місце перевірити його і спочатку не повірив, що мені нарешті пощастило», - каже щасливий переможець.

Мільйонер також поділився, що нині працює будівельником у Луцьку. Має трьох доньок. Завдяки виграшу планує нарешті вирішити житлове питання. «Я допоможу братові добудувати його будинок, щоб він переїхав із родиною, а ми залишимося у своїй квартирі. Буду далі працювати за своєю професією», - поділився планами на майбутнє Микола Гліна.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.