• 10.11.2017 11:12

Лучанин переміг у автогонках в Рівному

Луцький гонщик переміг на змаганнях у Рівному. 

 

 

Гонку пам’яті легенди рівненської тележурналістики Вільяма Шевчука виграв майстер спорту з автоспорту, лучанин Ярослав Крищук, - повідомляє Інформаційне агентство ]]>Волинські Новини]]>

 

Також юний спортсмен зайняв третє місце в командному заліку, змагаючись за команду «MIR Автоспідвей».

Ярослав виступав в парі разом з київським гонщиком Ігорем Романовим, з яким раніше їздив на гонках у Вознесенську.

«Тактику особливо не відпрацьовували – просто їхали у своє задоволення. Прорахувати тактику тут було майже не реально, але виступили більш-менш добре», – каже Ярослав та додає, що частково його підвели старти.

 

 

Учасники змагалися в дощову погоду. Тому саме перші секунди гонки могли визначити переможця всього заїзду. 


Загалом, ця гонка стала останньою в сезоні 2017 року, який для луцького спортсмена видався напрочуд цікавим. Адже спочатку Ярослав планував змагатись в тренувальному режимі, не претендуючи на перемогу. Вже на першому старті авто вийшло з ладу посеред гонки, що опустило його на нижче місце в заліку. Проте з часом Ярослав Крищук надолужив втрачене і під кінець сезону вирвався на третє місце в особистому абсолютному заліку.

Що стосується наступного сезону, то до нього Ярослав починає готуватись вже зараз, адже планує виступати не лише в автоспідвеї, але й в автослаломі та гірських перегонах.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.