• 14.08.2017 09:08

Лучани вчилися створювати мультики на плівці

У Луцьку львівський аніматор Роман Дзвоновський показав, як робити анімацію на плівці та оживлювати звичайні побутові предмети. Про це інформує громадська організація «Імаго».

Учора, 12 серпня, в приміщенні Молодіжного центру Волині о 12:00 аніматор Роман Дзвонковський зустрівся з любителями мультфільмів та розповів про stop-n-motion анімацію та етапи створення проекту. Роман Дзвонковський – засновник студії-майстерні «Dzvonk motion», відеодизайнер, асистент режисера знімальної групи документального кінопроекту «Жива ватра», професійний тренер-аніматор міжнародних польско-українських проектів. Митець неодноразово співпрацював із такими відомими компаніями, як «ICTV», телеканал «ZIK», «Wacom», «Lislis» та з багатьма іншими. За словами митця, найголовніше у творенні анімації – правильне світло та стійке закріплення камери.

Також він зауважив, що на телебаченні працювати досить нудно, мовляв, там не дають реалізовувати креативні ідеї. Саме тому чоловік започаткував свою власну анімаційну студію DzvonkMotion animation studio. Зараз він має проекти з музичними гуртами, відомими компаніями, а інколи і творить власні креативні проекти. Роман розповів, що настільки любить свою роботу, що може 2 тижні не спати і насолоджуватися творчістю.

«Це є виснажлива робота. Але якщо любиш - то можна довго працювати», - підсумував зустріч Роман. Ввечері цього ж дня у приміщенні «Креативної лабораторії», що на вулиці Винниченка, 67, на 6-му поверсі, Роман Дзвонковський на практиці показав як створювати мультфільми на плівці. Захід відбувся у рамках фестивалю анімації «Задзеркалля-2017», який відбудеться 9 та 10 вересня у Луцьку. Участь у ньому взяли 16 людей, які попередньо зареєструвалися на майстер-клас.

Усім учасникам роздали прозорі плівки, маркери та коректори за допомогою яких вони створювали власні персонажі, а згодом і міні-мультфільми. Присутні малювали на кожній плівці персонажа у різних фазах руху, а потім анімували їх, використовуючи програму «Stop motion», також можна було використовувати предмети побуту: чайник, пензлики, миски, вази, тощо.

За словами організаторів, до початку «Задзеркалля» відбудеться ще один дофестивальний майстер-клас з анімації.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.