• 14.03.2017 19:52

Лучани придбали ще 50 контейнерів для сміття

Інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради провели відпрацювання на вулицях Героїв УПА, Вахтангова, Щедріна щодо винесення сміттєвих пакетів на тротуари недобросовісними мешканцями міста та придбання і встановлення індивідуальних контейнерів. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

За результатом проведеного відпрацювання вищезазначених вулиць видали приписи на встановлення індивідуальних контейнерів для збору твердих побутових відходів та склали 2 протоколи за статтею 152 КУпАП.

Інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради виявили на вищезазначених вулицях придбаних 50 індивідуальних контейнерів для зберігання твердих побутових відходів, таким чином виконані умови приписів, що видав департамент муніципальної поліції.

Щоб забезпечити належний санітарний стан та естетичний вигляд вулиць міста, департамент муніципальної поліції Луцької міської ради звертається до мешканців міста з проханням термінового придбання та встановлення індивідуальних контейнерів.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.