• 10.01.2018 11:21

Лучани повернулися з незабутньої подорожі у Лапландію

Рига, Гельсінки, Таллінн та резиденція Санта Клауса – усе це мали нагоду побачити постійні покупці гіпермаркету Там Там.

 

 

Напередодні Різдва десятеро лучан повернулися з казкової подорожі. Зустріти Новий рік зі справжнім Санта Клаусом може не кожен, але дитячу мрію потрібно втілювати у життя. 

 

Шестеро лучан виграли путівки на двох на вісім днів на дванадцяту річницю гіпермаркету. Щоправда, одна пара не встигла виготовити документи, тож, на превеликий жаль вони не поїхали до Санти. Щасливці, які зустріли новий рік закордоном, побачили святковий Таллінн, Ригу, Гельсінки, покаталися на справжніх оленях й побували у будинку Санта Клауса.

 

«Враження від поїздки залишилися пречудовими. Відвідавши резиденцію Санта Клауса в Лапландії, опиняєшся ніби у казці. Всі дитячі мрії спливають у пам’яті коли спілкуєшся з ельфами - помічниками. Всім бажаємо вигравати», - поділилася враженнями від поїздки Руслана Васильківська.

 

«Кажуть, напередодні нового року трапляються дива. Дійсно, якщо віриш, диво трапляється», - додала Надія Горбатюк.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.