• 02.04.2017 16:52

Лучани помолилися за мир та спокій в Україні

У Луцьку представників різних конфесій об'єднала спільна молитва за мир та спокій в Україні. Вона відбулася на Театральному майдані міста перед фотостендом загиблим Героям сьогодні, 2 квітня. 

Віддати свою шану загиблим Героям АТО та Небесної Сотні на Театральний майдан разом із небайдужими лучанами прийшли представники міської та обласної влади. Чимало було серед присутніх родин та друзів загиблих волинян, які не змогли стримувати сльози, адже через війну вони втратили дорогих і рідних їм людей. 

Священнослужителі один за одним зверталися до Бога з проханням зглянутися над українцями й припинити агресію від сусідньої країни, аби у зоні АТО більше не гинули вірні сини українського народу, а у мирній Україні не залишалися вдовами й сиротами тисячі жінок та дітей. 

Після спільної молитви представники влади та духовенства поклали квіти до пам'ятного фотостенду. Присутній під час дійства голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик подякував усім, хто прийшов вклонитися Героям і помолитися за мир у нашій державі. 

На завершення ж усі присутні гучно заспівали Гімн України та вигукнули «Слава Україні!».

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.