• 13.10.2016 11:57

Лучани хочуть віртуальних комунальних закладів

Лучанам хочуть надати більше інформації про комунальні підприємства та заклади. Про це стало відомо у четвер, 13 жовтня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

Громадська активістка Марія Доманська провела моніторинг наявності обов’язкової інформації на інтернет-сторінках комунальних закладів. Зокрема, вона відслідковувала інформаційний простір Луцька за наявністю імен та прізвищ керівників комунальних закладів, їхніх доходів та декларації, а також дані про діяльність їхніх закладів. «Утім, стикнулася із тим, що багато інформації просто немає. Не завжди можна віднайти на сайтах підприємств нічого про купівлю та продаж їхніх послуг, фінансові звіти», – зауважила Марія Доманська.

Тож, положенням проекту рішення вдасться уніфікувати та стандартизувати дані комунальних закладів, та взагалі спростити процес пошуку інформації. «У кінцевому результаті ми матимемо ситуацію, коли, до прикладу, мама хоче віддати свою дитину у цей садочок чи школу, заходить на сайт, де може відразу побачити, у яких умовах займатиметься дитина, що робитиме, що їстиме, хто на нею доглядатиме», – додала доповідачка та наголосила, що відповідний проект фінансово зовсім не обтяжуватиме бюджет міста, адже при кожній установі працює відповідний інформаційний відділ, які і повинні безпосередньо цим займатися.

Комісія одноголосно підтримала проект рішення, що сприятиме процесу відкритості у місті.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.