• 14.01.2017 12:50

Лучанку обурила попса в «Сніговій Королеві»

Лучанку, яка відпочивала з друзями на ковзанці, обурена, що там звучить «виключно російськомовна попса». Відповідний допис Марина Плотнікова поширила в ]]>Facebook]]>.

«12 січня вибралися нарешті з друзями на ковзанку у «Снігову Королеву».

І все було весело і гарно, якби не година прослуховування виключно російськомовної попси. Верка Сердючка та ряд совєцьких та російських виконавців пропагувало зустріч Нового року з водочькой і ікоркой та все у такому дусі (це в той час, коли переважна більшість відвідувачів діти та підлітки).

По завершенню сеансу попрохали КНИГУ СКАРГ, на що отримали ряд відповідей із перенаправленням до інших працівників, кілька з них повідомили, що книги у них взагалі немає, але після моєї репліки, що книга є обов’язковою у будь-якому закладі, почали видзвонювати менеджерам.

Звісно працівники почали цікавитись, навіщо нам потрібна книга скарг, один з охоронців почав запевняти, що завтра все зміниться, натомість пані, яка видавала власне ковзани, намагалася вступити з нами у палку дискусію, але марно. Ми сказали, що слухати таку музику - її власний вибір, а ми просто хочемо книгу скарг.

Після півгодинного очікування нам повідомили, що «книга в адміністрації, а адміністрації немає і приходьте завтра», – обурюється лучанка.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.