• 05.01.2018 12:02

Лучанам подарували різдвяне музичне свято

У Луцьку з концертом виступила відома хорова капела з Житомира.

 

 

У четвер, 4 січня в культурно-мистецькому житті міста Луцька відбулася знакова подія – у міському Палаці Культури відбувся “Різдвяний концерт” у виконанні багаторазового лауреата міжнародних музичних конкурсів та фестивалів Академічної хорової капели Житомирської обласної філармонії “Орея”, - пише ]]>Волинська правда]]>.

 

Під керівництвом художнього керівника і диригента Олександра Вацека артисти подарували лучанам та гостям міста, які завітали на концерт справжнє музичне різдвяне свято. Розпочався виступ із щедрування, з яким артисти увійшли до зали.

 

Перша частина концерту складалася, власне, із колядок та новорічних щедрівок. Учасники капели виконували як відомі колядки, так і різдвяні народні пісні властиві різним регіонам України. Доволі оригінальними були “коляди” виконані у супроводі музичних інстументів.

 

Друга частина концерту мала дещо інший характер – артисти виконували суто класичні музичні твори здебільшого духовного характеру. І якщо, до прикладу, відома композиція “Ave Maria” була витримана у класичній музичній манері, то римо-католицький літургійний піснеспів “Sanctus” авторства одного з сучасних литовських композиторів супроводжувався, що цікаво, дещо більш сучасними ритмами.

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.