• 17.10.2016 10:02

Лучан кличуть у подорож до «Лихотомії»

Книгарня «Є» запрошує на презентацію поетичної книжки Ігоря Астапенка «Лихотомія», яка відбудеться в понеділок, 17 жовтня. Початок – о 18:00. Про це інформують організатори.

Поет, перекладач, лауреат І премії Міжнародного конкурсу «Гранослов» прочитає вірші зі своєї нової збірки у рамках туру «Західна подорож «Лихотомії».

Лихотомія — це розгорнута лірична алюзія на дитинство. Тут є горіхи, жуки, мурахи, метелики, яблуні, шовковиця і смородина. Тут є куріння очерету, гра у футбол, дриглювання черешень, солоне варення, дитячі закоханості й дорослі жорстокості. Тут є поезія — тонка, прозора, іронічна, така, що існує на папері й за його межами. Тут є життя, наснажене соковитою естетикою лихотомії. Ігор Астапенко народився 16 березня 1992 року у місті Біла Церква. У 2015 році закінчив КНУ ім.Т.Шевченка (Інститут філології). Публікувався в газетах: «Літературна Україна», «Українська літературна газета», «Україна молода», «Література і життя», «Гарний настрій»; альманахах: «Свій-й-танок», «Сполучник»; англомовній антології «Terra poetica».

Учасник Книжкового арсеналу, Львівського форуму видавців, ГогольФесту, «Мистецької платформи», «Арт-ковчегу», фестивалю Об’ємної поезії, Міжнародного поетичного фестивалю «Terra poetica» тощо. Окремі вірші перекладені італійською, російською, білоруською, англійською, польською, грузинською, чеською мовами. Адреса книгарні «Є»: вул. Лесі Українки, 30. Вхід вільний.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.