• 13.01.2017 09:17

Лучан кличуть на відкриття ІТ-коворкінгу

14 січня у Луцьку відкривається перший ІТ-коворкінг – простір для роботи, навчання та спілкування для ІТ-спеціалістів. Про це інформують організатори.

Кожен охочий вже цієї суботи, 14 січня, зможе відвідати заклад абсолютно безкоштовно, щоб оцінити його інтер’єр, сервіс та атмосферу для роботи, ділових зустрічей чи навіть відпочинку. LOGOS IT Coworking розташований у самому центрі міста, на вулиці Лесі Українки 16а, та займає весь 5-й поверх офісного центру «Старий замок».

Проте місцерозташування – це не єдина перевага першого ІТ-коворкінгу Луцька. На відвідувачів закладу чекає: сучасний інтер’єр, швидкісний інтернет, відпочинкова зона, кава та чай, ігри, книги, інтерактивні розваги, різноманітні ІТ-заходи, атмосфера, що заохочує працювати, надзвичайний вигляд із вікна.

Із 9:00 до 18:00 LOGOS IT Coworking гостинно прийматиме всіх. Тому обирайте зручну годину та обов’язково завітайте на відкриття.

]]>Facebook]]>, ]]>Vk]]>.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.