• 13.11.2017 12:29

Лучан кличуть на фестиваль документалки

У Луцьку стартує Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Кінопокази відбуватимуться вдев’яте.

Про це йдеться на сторінці заходу у ]]>Фейсбуці]]>.

Фестиваль розпочнеться 23 листопада об 18.00 та триватиме до 8 грудня 2017 року.

Головна тема цьогорічного фестивалю – «Чотири градуси». Вона присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті.

Під час фестивалю будуть говорити про глобальну торгівлю китами, дельфінами й моржами – бізнес, сповнений жорстокості та корупції, про що розповідає фільм «Народжені бути вільними» (режисерка Ґаяне Петросян).

Це відважне викривальне дослідження від журналісток-дайверок отримало приз глядацьких симпатій на Docudays UA-2017. У фільмі «Природа мого серця» (режисер Яаакко Рууска) ми подамося в подорож до лісів Фінляндії та зустрінемо людей, які живуть у єднанні з дикою природою.

Також Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам стати каталізаторами змін і долучитися до ]]>екологічного фотопроекту в Instagram]]> ]]>#ecooko]]>.

Окрім екологічної тематики, фільми цьогорічного Мандрівного фестивалю Docudays UA порушують інші важливі теми, які стосуються питань прав людини, людської гідності, моралі, права бути вільними і щасливими.

Покази відбуватимуться на відкритих майданчиках, у бібліотеках і навчальних закладах.

Офіційне відкриття фестивалю – 24 листопада о 18:00 у Палаці культури міста Луцька фільмом Анастасії та Марії Старожицьких «Війна химер». Це – художня історія, побудована на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками про одного з добровольців, котрий потрапив в Іловайський котел…

Фестиваль аполітичний і некомерційний.

Вхід на кіноперегляди та заходи фестивалю вільний!

Координатор фестивалю на Волині – ВОГО «Волинський прес-клуб».

Організатори Міжнародного фестивалю – Українська Гельсінська спілка з прав людини, ГО «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».

Партнери – Державне агентство України з питань кіно, Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини.

Довідково:

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.