• 11.12.2017 17:09

Леся Нікітюк у Луцьку розказала, що собака смачніша за кота. ФОТО

Що смачніше: собака чи кіт? Як втекти від гігантського тунця? Як стрибати з найвищих у світі вишок і не об... забоятися. Про це розповіла ведуча телепроекту "Орел і Решка" Леся Нікітюк у Луцьку.

 

 

Public talk провели в РЦ Промінь у неділю, 10 грудня.

 

"Я реальна людина, яка не одну собаку з'їла. Собаки, до речі, смачніші. І це не жарт. А ще я їла кота, кита, кенгуру, крокодила, летючу лисицю, біжучу лисицю, сидячу лисицю, кобру. Коли я їла кобру в Тайланді, то оператор був в шоці.

 

Я пила її кров і їла її серце, оператор був такий радий, що в цій країні їдять змій, що навіть захотів своїй тещі купити квиток до цієї країни. Я саме та людина, яка їла тарантулів, личинок тарганів", - розповіла відома мандрівниця.

 

"Ці всі страшні речі мені доводилося їсти, бо по-перше у мене був контракт, по-друге, у продюсера була велика бита (сміється). Після цього всього я була настільки рада, що традиційною стравою в Україні є борщ", - зазначила Леся.

 

Глядачі також мали змогу віртуально подолати тисячі кілометрів та побувати на Соломонових островах. Ще років сорок тому, там був досить поширений канібалізм, і чи не усе населення, якому виповнилося 40 років, точно пробувало людятину.

 

Опісля розмови усі охочі мали змогу запитати про усе, що їх цікавило. До речі, за найкраще запитання можна було виграти 100 (не доларів, правда) злотих у пляшці.

 

Ольга ЗЕЙЛИК

Фото Віктора ЮРЕВИЧА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.