• 11.12.2016 09:49

Легендарній 14 ОМБр – два роки

Легендарна 14 окрема механізована бригада відзначає другу річницю з дня створення. З нагоди цієї дати офіцерів, прапорщиків, солдатів і сержантів, працівників Збройних сил України привітав тимчасово виконуючий обов'язки командира військової частини, підполковник Ігор Іванов.

«З перших днів свого існування наша бригада, її військовослужбовці, демонструючи незламність, відвагу, мужність і міць, воювали на Східному фронті, непохитно й самовіддано зупиняли війну, давали гідну відсіч російським агресорам – як велить серце, честь українського воїна та вірність військовій присязі. Завдяки героїзму наших воїнів, їхній силі, звитязі та тій найсвятішій любові, яку кожен з нас має у серці, любові до України, пишеться славетна історія нашого з’єднання!

Свою другу річницю наша бригада зустрічає на фронтових рубежах. Та ми впевнено дивимося в завтрашній день. Бо попри молодий вік, ми досвідчені, нехай досвід цей і давався нерідко дорогою ціною, ми згуртовані, бо тільки в єдності – шлях до нового, кращого прийдешнього нашої Батьківщини. Заради неї, заради кожного українця, заради рідних, близьких і коханих, які з нетерпінням чекають на нас удома, ми діяли й будемо діяти відважно й рішуче, не даючи ворогу жодних шансів. А тому перемога, впевнені, вже дуже скоро буде за нами!

В цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя, подальших успіхів у службі на благо нашої держави – України!

Хай частіше приходять до Вашого дому радість, добро, приємні новини, здійснюються усі Ваші надії та сподівання!» – привітав військових Ігор Іванов.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.