• 13.11.2017 10:07

Креативна лучанка виготовляє декоративні вироби з дерева

На перший погляд здається, що робота із деревом це зовсім не жіноча справа. Проте лучанка Наталія, яка виготовляє креативні вішачки, метрики, рамки, написи, топпери для тортів, метелики та багато інших виробів із дерева, думає зовсім інакше.

А в цьому її підтримує понад 2,500 тисяч підписників, які слідкують за веденням аккаунту studiaecodecoru в Instagram. Як економіст за професією перейшла на сторону творчості та креативу, із перших вуст дізнався ]]>«Конкурент»]]>

СТАРТ

Наталя почала виготовляти креативні дерев'яні вироби для себе та своїх рідних. Згодом із подругою до Дня Незалежності України у Луцьку об'єдналися і у будиночку на вулиці Лесі Українки, показували, як працюють, та одразу продавали вироби. «Саме Instagram-діяльність почалася з того, що треба було якось показати людям, що ми є. Спочатку працювали «Вконтакті», згодом перейшли сюди», - розповіла майстриня.

СПЕЦИФІКА РОБОТИ

У такій не досить жіночій справі Наталя працює декілька років і запевняє, що це цікаво і захопливо. «На початку малюється макет, потім малюється програма під сам верстат і тоді вирізається. Після цього виріб треба шліфувати, зачищати, ґрунтувати, шпаклювати, знову зачищати і тоді вже аж фарбувати», - розповіла дівчина про процеси виготовлення виробів. «Якщо чесно, то це дуже делікатна робота. Є настільки тоненькі вироби, що навіть під час зачищання можуть зламатися. Треба це робити дуже акуратно. Процес зачистки це трошки брудна робота. А от вже фарбування, фотографування – це вже цікавіше», - зізнається лучанка.

РОДЗИНКА

Майстриня вважає своєю родзинкою те, що під час виготовлення виробів враховує усі побажання замовників та готова змінити будь-який виріб: вішачки, метрики, топпери. В неї замовляли і досить креативні вироби, такі як «Оскари» для випускної вечірки, а ще медальницю для песика – досить креативний спосіб зберігати нагороди. Наталя готова відправити замовлення у будь-яке місто України. До того ж, траплялося так, що до жінки зверталися, аби вона зробила свої дерев'яні вироби із Польщі, Австрії, Голландії, Італії та Кіпру.

СПІВПРАЦЯ

Майстриня співпрацює із креативним агентством "CAnaBIS", рекреаційним комплексом "Срібні лелеки". Також у неї часто замовляють вироби для готелю "Shelter", що у Колодяжному. Майстрині випічок звертаються ж до Наталії за топперами для тортів. Однак жінка готова до співпраці з іншими підприємствами чи майстрами.

ЦІНИ

Оскільки кожен виріб у лучанки виготовляється за індивідуальним замовленням, не можна назвати конкретної ціни. «Ціна залежить від складності та від розміру виробу. Може коштувати і 50 гривень, і 1 тисячу», - пояснила майстриня. Та додала, що ціни цілком прийнятні.

ПРО КОНКУРЕНТІВ

Дівчина зізнається, що конкуренцію трішки побоюється, але це змушує працювати ще більше. «Всі ж конкуренцію мають. Я просто стараюся робити свої вироби якісно, вкладаю душу. Люди мають чимось займатися, якщо хтось так само знайшов себе в цьому і старається, то він повинен також працювати», - зауважила майстриня.

ПЛАНИ

Наталя зізнається, що має бажання відкрити магазин, в якому на вітринах стоятимуть виключно її вироби. А наразі дівчина буде займатися улюбленою справою, розвиватися та вдосконалювати свою майстерність.

 


 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.