• 10.04.2015 13:23

Ковельчанин став чемпіоном України з пауерліфтингу

У Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з пауерліфтінгу, серед спортсменів із ураженнями опорно – рухового апарату та наслідками ДЦП. Про це йдеться на офіційному сайті Ковельської міської ради.

95 юнаків та дівчат із 20 областей України приїхали на цей спортивний форум сили, мужності, незламної волі.

Наш край представляли 10 спортсменів Волинського регіонального центру «Інваспорт». Шестеро – учні Ковельського відділення ОДЮСШ інвалідів: Оксана Русінчук, Денис Остапук, Юрій Мазелюк, Михайло Ющук, Богдан Ліпіч та Максим Бондаренко (тренер Валерій Дружинович).

Першими на сцену обласної філармонії, де відбувалися змагання, вийшли жінки. У ваговій категорії до 50 кілограмів не залишила шансів на перемогу своїм суперницям волинянка Богдана Караванська. Другі місця в своїх категоріях посіли також представниці нашого обласного центру Марія Панчук та Наталія Свереда, а ковельчанка Оксана Русінчук зайняла третє місце у ваговій категорії до 73 кілограмів.

Наші хлопці теж показали чудові результати. Успішним став дебют пятнадцятирічного Дениса Остапука (вагова категорія до 54 кілограмів). Він переміг серед юніорів до 20 років і зайняв загальне п’яте місце чемпіонату, а його результат – рівень першого спортивного розряду.

Не менш цікава, інтригуюча тактична та силова боротьба з важким стальним снарядом тривала у ваговій категорії до 65 кілограмів. Тут перемогу здобув ковельчанин Максим Бондаренко, який вперше впевнено став чемпіоном України. Велика працездатність, сила волі та результат у 125 кілограмів дали змогу Максимові виконати норматив майстра спорту України.

Вдалим став і виступ дебютанта змагань, учня НВК № 11 Юрія Мазелюка, який посів друге місце серед спортсменів до 20 років у ваговій категорії до 72 кілограмів із результатом 91 кілограм, виконавши другий спортивний розряд. Хороший ліфтинг продемонстрували Богдан Ліпіч (п'яте місце, перший розряд) та Михайло Ющук (четверте місце чемпіонату).

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.