• 09.08.2017 09:33

Ковельчани скаржаться на «совковий дизайн» автобусних зупинок

Ковельчани в соціальній мережі Фейсбук скаржаться на старі автобусні зупинки по місту, недоглянуті клумби та сміття на вокзалі. Про це пише ]]>«Район.Ковель»]]>.

 

«В такому стані автобусні зупинки на центральній вулиці міста, від магазину «Вечірній» і наступні дві біля кладовища. Коли вже цей совковий дизайн нарешті кане в ріку забуття Лєту?... Хочу, щоб в моєму місті були нові, сучасні зупинки, спеціально додаю фото якими їх бачу. І наостанок добірки – клумба на «Черьомушках». Аууу, комунальники, вже треба знову косити! Чи будемо збирати лікарські трави?» – написала Ірина Малиновська на сторінці групи «Ковель Life» у Фейсбук.

Окрім «совкових» автобусних зупинок, ковельчан турбує кількість сміття на вокзалі міста.

«Ветсанзавод проблема номер один в Ковелі і її варто вирішувати гуртом, але також і дані проблеми, що на фото для ]]>Чисто Ковель]]> не личить! Варто встановити баки хоча б на привокзалці і з усіх підприємців та мешканців ввести оплату за вивіз сміття! Як експеримент, сміття було і буде, тому місце повинно бути теж для викидання! Ну, а реклама на стовпах це окремо зміни по складання адмін протоколів внести варто!», – написав Сергій Панасюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.