• 08.12.2017 15:25

Королівський ресторан у серці древнього Луцька оновився. ФОТО

1429 року в Луцьку відбувся перший в історії з’їзд монархів. Саме відтоді й по сьогодні там пригощають по-королівськи.

 

 

Майже 600 років тому до нашого міста приїхали імператор Римської  імперії, польський король та інші вельможі. Зараз частими гостями  ресторації «Корона Вітовта» є президенти, політики, відомі співаки та актори.

 

Після з’їзду 1429 року ухвалили рішення про коронацію князя Вітовта. Тоді була виготовлена корона і її за дозволу Папи Римського відправили до Луцька. Дорогою до міста цю корону викрали, бо польський король не хотів, щоб Вітовта коронували.

 

Князь Вітовт так і не був коронований. Історію цієї корони і спробували відтворити в атмосфері, частуваннях та інтер’єрі закладу «Корона Вітовта».

 

* * *

 

За 21 рік існування ресторану тут приймали дуже багато шанованих людей. І серед них – президенти України, Литви, Польщі, спікер парламенту Андрій Парубій, Кузьма Скрябін, який у книзі побажань написав: «Наказую «Корону Вітовта» призначити головною трапезною українського королівства». Тут пригощали співаків Олег Скрипку, Святослава Вакарчука, Руслану, Олександра Пономарьова.

 

Нагадаємо, ресторація почала працювати у середу, 6 грудня,  в тестовому режимі. Про зміни, перевтілення і новинки розповів співвласник закладу Олег Іванюк.

 

«Деякі стіни ми були вимушені залишити, тому що вони дуже древні та індивідуальні, але стало питання, як їх залишити. З нами працювала команда San Marco з Італії – найбільший у світі виробник засобів для реставрації. Тут використаний такий же засіб, яким покривали для консервації Колізей. Це спеціальна рідина, яка дає змогу дихати стінці, а не сипатися», - каже ресторатор.

 

За словами співвласника, центральний зал виконаний у класичному готичному стилі.

 

«Коли італійці дізналися, що ми хочемо робити ремонт, вони нам запропонували допомогу в дизайні цього приміщення. Чи не в кожному готичному будинку в давнину був вітраж, ось і нам реставратори теж запропонували зробити вітраж, непотрібну акустику у залі ми погасили особливим способом. Для цього ми використали спеціальний  гіпсокартон», - поділився деталями Олег.

 

Взагалі у ресторації може одночасно насолоджуватися відпочинком 70 осіб.

 

«На другому поверсі ми дуже серйозно працювали зі світлом. Здається, ніби тут темно, але підсвічене кожне місце, де люди їдять. Хоча ми можем і зробити світліше, коли відбувається якийсь банкет», - розповів співвласник.

 

Ми відмовилися від будь якого декору на вікнах, аби люди мали змогу без перешкод насолоджуватися краєвидами Старого міста та Замка Любарта.

 

Про королівські смаколики, якими частуватимуть гостей Олег Іванюк розповів таке:

 

«Ми робимо стейки з мармурового м’яса, це яловичина зернового відкорму, тобто крім зерна худобу нічим не кормлять. І ця худоба утримується без прив’язі. Ми готуємо м’ясо в хоспері, використовуємо метод су-від. А ще у нас є дуже смачна нова лінія десертів», - похвалився співвласник.

 

Спілкувалася Ольга ЗЕЙЛИК

Фото автора

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оце та корона, яку Вітовт заслужив

 

 

 

 

 

Ось тут спробували відтворити такими написами колорит. «Вдячні потомки пам'ятають про славу твою, Вітовте...»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.