• 13.10.2016 11:17

«Колектив «Проліска» хочуть дискредитувати надуманими звинуваченнями», – Валентина Касарда

Депутат обласної ради Валентина Касарда обурена тим, що більшість обранців головного представницького органу краю не підтримала її проект рішення про надання статусу курортної зони санаторію матері і дитини «Пролісок».

«Менш ніж рік тому, коли підбивали підсумки реалізації проекту транскордонного співробітництва «Україна – Польща – Білорусь», голова обласної ради Ігор Палиця обіцяв допомогти, щоб «Пролісок» став волинським Буковелем… Але депутати «УКРОПу» та інших фракцій, які грають у сесійній залі проти інтересів територіальної громади, провалили голосування за рішення, що мало б посприяти розбудові не тільки території «Проліска», а й навколишньої інфраструктури», – прокоментувала депутат від «Батьківщини» вчорашню ситуацію на сесії облради.

Валентина Касарда вважає звинувачення санаторію у продажі алкогольних виробів спробою дискредитувати колектив, завдати шкоди репутації оздоровчому закладу. «Видно, що наш успішний заклад, який постійно розвивається, не дає спокою так званим місцевим політикам. Вони хочуть дискредитувати напружену роботу всього колективу. Для цього використовують брудні методи», – підкреслила обранка громади.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.