• 11.01.2018 12:48

Керівниця «Бандерштату» йде з посади

Виконавчий директор Бандерштату Марина Хромих, яка працювала в оргкомітеті фестивалю з 2010 року і фактично очолювала його, звільнилася зі своєї посади.

 Про це написала Марина Хромих на своїй сторінці у Фейсбуці, - пише ]]>Волинь24]]>.

"Прийняла важливе рішення - 2017-й став останнім роком, коли я працювала в оргкомі фестивалю Бандерштат. Співоргом фесту я стала починаючи з 2010 року", - йдеться у дописі.

Марина Хромих зазначила, що за час проживання у Луцьку, місто стало для неї рідним.

"За цих 8 років Бандерштат став і моїм дітищем. Став частиною мене. Але часом обставини і життя змушують дякувати минулому і йти в інше прекрасне майбутнє", - пише дівчина.

Марина Хромих подякувала усій своїй команді за прекрасну роботу.

"Дякую всім і кожному, з ким разом ми щоліта вмирали заради трьох неймовірних і незабутніх днів;) Команда, яка робила Бандерштат, завжди надихала і не давала зневіритися в тому, що люди можуть бути Людьми, і, незважаючи на власні амбіції і проблеми в головах, забувати про все і об’єднуватися заради чогось глобального і важливого! Безмежно люблю і поважаю вас за це та зичу успіху у втіленні всіх ваших крутих задумів та мрій", - додала Марина Хромих.

Користувачі не залишили пост Марини поза увагою.

"Хана фестивалю..", - прокоментував допис соліст гурту "Тартак" Сашко Положинський.

"Не хочеться кричати "Всьо пропало", але мені зараз важко уявити що буде далі без тебе, Марина. З тобою все було максимально чьотко, і я сумніваюсь що так воно і залишиться...", - зазначила Olia Dovmat.

"Якщо відчула, що так буде для тебе краще, тоді вірне прийняла рішення. Ти Бандерштат розкрутила до хорошого рівня, нехай підхоплюють твою хвилю і несуть його далі, а ти розвивайся і пливи далі", - Мар'я Гвоздєва-Тивонюк.

"Дякую за Бандерштат! Він найкращий! Його робила справжня професіоналка та патріотка! Успіхів тобі!!!", - написала Yana Romaniuk.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.