• 24.10.2017 13:25

«Кайфував під наркозом»: Пара з Чернігова зробила татуювання своєму коту

Пара з Чернігова Анатолія Логінова та Олени Іваницької зробила татуювання на грудях свого кота Яші породи сфінкс. Світлини процесу створення тату на тілі тварини виклала в Instagram майстер Олександра Плахтій.

Як пише ]]>Українська правда]]>, після хвилі обурення користувачів соцмереж, фото були видалені. Яша мешкає із власницею Оленою у Чернігові. Пара не вважає, що знущалася над улюбленцем.

Навпаки, вони переконані, що кастрування є наругою над котом, тож своєму цієї процедури не проводили. За словами власника кота Анатолія Логінова, тварина перебувала під анестезією, за процедурою спостерігала запрошена лікарка. 

У пості-відповіді обуреним користувачам Facebook чоловік написав, що кіт кайфував під наркозом, це зрозуміло із його еректильного стану. Аби довести, що тварині в Олени живеться добре, власниця виклала фото, де кіт принюхується до устриць зі словами "у нього все прекрасно".

Анатолій, підтримуючи свою дівчину, додав, що вони перевіряли, чи не зашкодить зображення тварині – в інтернеті. "Переконавшись, що у світі тисячі сфінксів прекрасно живуть з татуюваннями, ми звернулися в клініку з питанням, чи буде це шкідливо для нашого котика. Отримали відповідь – що ми можемо спокійно це робити", – написав Анатолій. Пара також завела профіль в Instagram для Яші. 

Своєю чергою, захисники тварин запевняють, що шкіра у котів породи сфінкс дуже тендітна й татуювання може викликати гнійне ураження підшкірної клітковини. Крім того, вони наполягають на жорстокому поводженні із твариною, оскільки татуювання для домашніх улюбленців – абсолютно неприродні. Вони пропонують притягнути господарів і майстриню із тату-салону до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з твариною. Раніше повідомлялося, що російський татуювальник Олександр розмалював тіло свого кота породи сфінкс тюремними тату. На шкірі чотирилапого Демона його власник зробив 4 зображення.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.