• 11.08.2017 19:05

INSTAДІВА: щира Наталія Єдинак про телефонні балачки і гороскопи

Наталія Єдинак - стильна брюнетка з пухкенькими губками. А ще дівчина захоплюєтся фотомистецтвом.

 

Переглядати її акаунт в Інстаграмі - суцільне задоволення, бо Наталія уміє гарно сфотографувати і їжу, і одяг, і себе з друзями. 

В повсякденному житті красуня обирає зручний одяг і взуття, тож її рідко можна побачити у сукенках, хіба на свято.

 

Цікавий факт про Наталію - вона зовсім не любить розмовляти по телефону.

 

«Всі розмови мої тривають декілька секунд, навіть не хвилин. А ще я полюбляю не брати трубку. Кажуть, що це не типово для «баби», бо ж всі люблять «триндіти» годинами по телефону», - якось написала наша героїня у своєму мікроблозі.

А ще Наташа вірить у знаки зодіаку.

 

«Дуже заїжджена тема, але одна з моїх найулюбленіших, це знаки зодіаків. Я наприклад в це вірю, бо все, що читала в книжках про скорпіонів дуже схоже на мене. Я не говорю про дибілні групки в вк, де якісь підлітки складають ті описи, я говорю про стару добру літературу. І наприклад, одна з притаманних мені ознак, це те, що я дуже люблю увагу, елементарну увагу! Але від людей, які мені важливі. І похвала це мій життєвий бензин. Читала ще, що двом скорпіонам важко знаходити спільну мову, типу «вада вада несавмєстімо», але я б не сказала», - пише дівчина.

 

 

 

 

 Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.