• 08.11.2017 18:00

INSTAДІВА: рожевокоса Соня Гудич про життя без натхнення і гарячі стосунки з коханим

Соня Гудич весела, яскрава, комунікабельна і щира дівчина. Вперто йде до своїх цілей, любить кардинально міняти життя. Це стосується багатьох речей – від кольору волосся і до університету, де навчалася.

 

 

Соня родом із Дубна Рівненської області, а зараз вчиться, працює і живе у Луцьку.

 

Дівчина здобуває фах журналіста, практику відточує на одному з місцевих телеканалів.

 

«У моїх ровесників зараз в голові пари, сесія, квиток на вихідні до мами. А я цілими днями на роботі й в роботі. Поспішаю дорослішати. В мене якось ніколи не було вибору. Завжди мама чітко давала зрозуміти, що на телефон може мені лише позичити. … Я почала дорослішати. Знаєте, що це дало?
Вмію жити без натхнення. Не чекаю квітів від коханого. Не чекаю казки від стосунків. Просто варю борщ-мию посуд - йду на роботу. Не шукаю пригод. Не ускладнюю. Виросла, просто живу. І найбільше люблю свою роботу», - якось написала вона у своєму акаунті в Інстаграмі.

 

А стрічка у її мікроблозі справді цікава. Тут ви не знайдете банальних фото чи дописів. В інсті дівчина розмірковує над щоденними проблемами, ділиться емоціями і щиро пише про те, чим живе.

 

«Ненаввидіти себе за те, що не подобаєшся іншим - звична справа. Ставати сильнішими щодня, бо падінь багато, а часу лежати долілиць - обмаль. Є талант - не бути ідеалом, але не самознищитися при цьому.

Р.S. Я з тих, хто роками вкладав немало грошей і зусиль в зовнішність. Нігті, вії, брови, волосся, губи, зуби - це все довго шукало гармонії. Для чого? Щоб я далі ненавиділа себе за кілограми, які вперто не йдуть? Щоб я їла і ненавиділи себе за кожен шматочок? Чому так? Бо хтось один надзвичайно важливий такою мене не прийняв.
Найважливіше, мабуть, не всередині», - вважає Софія.

 

Вона не приховує стосунки зі своїм коханим, однак і не виставляє надособисте напоказ. Просто вірить у гармонію їхньої пари.

 

«Бути разом і жити разом - різні речі. Я навчилася його не лише любити, а й поважати та цінувати. В наших стосунках є все, температура коливається від -50 до +150. Є спільні інтереси і теми, спільні жарти і речі, зрозумілі тільки нам. Я сварилася за непомиту сковорідку, він купив мені дві нових, а стару мити так і не почав.  А ще я постійно слухаю, що моє взуття вже ніде ставити. Так, ми живемо разом і це велике відкриття і ще не зрозумілі мені відчуття», - щиро пише Соня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.