• 16.08.2017 19:19

INSTAДІВА: чарівна Дарина Удалова про красу та самопожертву

Дарія Удалова – блакитноока красуня із символічним татуюванням на плечі.Двадцятирічна лучанка закінчила Волинське державне училище культури і мистецтв імені Стравінського. До слова, кілька років тому дівчина зробила татуювання – на плечі у темноволосої красуні розмістилася балерина. Тату є символічним, адже частину свого життя дівчина займалася хореографією.Дарина вважає, що краса – це не довше волосся, худі ноги та голівудська посмішка.

«Краса - це твій погляд, коли ти бачиш його, коли ти плачеш над своїми страхами, краса - це зморшки, які приходять з часом. Краса - це те, як ми відчуваємо себе всередині, і як це проявляється зовні. Краса - це позначки життя, всі удари і турботи. Краса - це дозволити собі жити», - переконана дівчина.Окрім того, лучанка переконана у тому, що, скільки б людина не займалася самопожертвою - це ніколи не цінуватимуть інші.

«Боротися треба завжди. Стискаючи кулаки, ковтаючи сльози, посміхаючись через силу, треба йти до того, що ти хочеш. До кінця. Завжди», - запевняє Удалова.Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.