• 09.11.2017 18:00

INSTAДІВА: бульбашкова фея Юлія Стасюк про боротьбу з негативом і улюблену роботу

Лучанка Юлія Стасюк – дуже мила і творча дівчина.

 

 

Свого часу Юлія брала активну участь у громадському житті міста, була журналістом. Зараз вона займається мистецтвом фудфотографії та бульбашковими шоу.

 

У своєму інстаграмі дівчина часто ділиться враженнями і думками про свою роботу і хобі.

 

«Готуюсь до виступу і вкотре переконуюсь, що твій день і настрій залежить від того як себе налаштуєш. Навіть в таку похмуру погоду настрій перемагає:) А ще натхнення додає улюблена робота та домашні тварини. Тому займайтесь справами, які до душі та заводьте котиків і собачок», - пише Юлія у своєму мікроблозі.

 

За словами дівчини, щодня в нашому житті стається стільки негативу, що й важко уявити.

 

«Тому де б ви не були завжди намагайтесь творити добро. Насправді це не важко! Навіть якщо вас вчили по-іншому - погодувати того ж кота чи собаку це вже хороший вчинок. Навіть коли у вашому оточенні це не прийнято - намагайтесь щось робити просто так, для душі, для когось, без розголосу. Тоді все обов‘язково буде добре. Фінансове і сімейне благополуччя налагодяться, проблеми вирішаться. Навіть коли здається, що життя немає! Адже всі проблеми в голові», - вважає вона.

 

Нещодавно Юлія вийшла заміж за свого коханого Павла, з яким уже сім років була у свосунках.

 

Тож бажаємо новоспеченому подружжю усіх благ, щастя і достатку!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.