• 14.03.2017 07:54

Хвиля протестів проти затримання блокадників зростає. Мітингують Чернівці, Вінниця, Київ

Хвиля протестів проти затримання блокадніиків торгівлі з ОРДЛО розширює географію. Учора, 13 березня, орієнтовно півсотні активістів прийшли у Волинську ОДА через захоплення силовиками редуту блокадників ОРДЛО в Кривому Торці в Донецькій області. Активісти залишалися у приміщенні ОДА до ранку. Вони висунули конкретні вимоги до влади. Хвилю волинського протесту підхопили активісти Рівного, Льовова, Чернівців, Вінниці. Відбувся мітинг на Майдані Незалежності в Києві.

У ніч на 14 березня у Чернівцях під ОДА – ]]>мітинг на підтримку блокади]]> на Донбасі. Вони вимагають скликати позачергову сесію для підтримки блокадників на Донбасі. Активісти вимагають скликати позачергову сесію для підтримки блокадників торгівлі з ОРДЛО.

Люди вимагають чіткої позиції крайової влади. «Будемо писати вимоги. Будемо вимагати позачергову сесію. Ми повинні підтримати блокаду ОРДЛО», – сказала представниця протестувальників Ольга Кобевко.

Депутати міської ради Чернівців на вимогу активістів, які виступили з протестом проти затримання учаників блокади у Кривому Торці, зібралися на екстрене засідання.

У Вінниці під будівлею СБУ ]]>запалили шини]]>. Пікетувальники висунули ультиматум до обласного управління.

Станом на 22:30 13 березня під Управлінням СБУ у Вінницькій області залишалися кількадесят пікетувальників: запалили шини та вимагають звільнити затриманих на 16 редуті учасників блокади. 

Напередодні відбулася розмова із заступником начальника Управління. Він запевнив, що найближчими часом затриманих відпустять.

Пікетувальники висунули ультиматум до обласної СБУ: до 10 ранку 14 березня звільнити 43 затриманих на блокаді. Пікетувальники залишаються у центрі Вінниці, працює режим «вільного мікрофона».

У Києві ж на Майдані Незалежності ]]>відбувся нічний мітинг]]> активістів. Учасники мітингу вимагали звільнити затриманих блокадників.

Активісти критикували дії силовиків, які раніше затримали 43 учасників блокади торгівлі з ОРДЛО, а також вимагали звільнити затриманих і припинити, як вони заявляли, торгівлю з окупованими територіями.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.