• 15.08.2017 15:38

Хто прийшов вшанувати пам'ять Ігоря Єремеєва. ФОТО

13-го серпня, за два роки після того, як перестало битися серце бізнесмена і політика, Острожець знову зібрав рідних та друзів Ігоря Єремеєва, - пише «]]>Волинь24]]>». 

 

Земляки, колеги з «Континіуму», народні депутати, політики, бізнесмени… Згадували. Поминали. Говорили про численні починання, які стартували на продовження справ, котрими він жив і горів.

Серед друзів та колег Ігоря Єремеєва – були присутні його колеги, котрі після 12-го серпня 2015-го справою своєї честі вважають продовжити ним розпочате. Це - народний депутат Степан Івахів, співзасновник групи компаній «Континіум», гендиректор «Континіуму» Олег Галущак, керівник нафтового бізнесу Сергій Корецький, керівник Волинської регіональної дирекції Євген Єремеєв, начальник управління економічної безпеки нафтового бізнесу Ігор Стасюк, Олександр Гордійчук та Сергій Огороднічук. 

«Тому, хто вже стояв на цьому місці, додати нема що. Він прожив коротке життя, але яскравіше за багато інших. Тут зібралися люди, які по-товариськи і просто по-людськи знали Ігоря. Хай Бог дає всім здоров’я, мудрості, натхнення. Для когось він був просто Ігор, для когось Ігор Миронович… Знаєте, для нього найважливішим було, аби все, що він робить, хотіли робити разом з ним», - виступив нардеп Степан Івахів.


На папанахиду до Острожця приїхали і керівник депгрупи «Воля народу» нардеп Ярослав Москаленко, екс-голова ВРУ, нардеп Володимир Литвин, нардеп Сергій Мартиняк, керівники «Континіуму». Прибув на цвинтар і лідер Радикальної партії Олег Ляшко у супроводі нардепа Андрія Лозового та депутатів із фракції РПЛ Волинської облради.

Голова фракції Воля народу Ярослав Москаленко
 

«Ми працювали разом з Ігорем Мироновичем Єремеєвим багато років, і я завжди захоплювався його енергією і захоплююсь ще й зараз! Хоча його вже нема з нами два роки. Два довгих роки, що пролетіли як один день… Не зважаючи на шалену зайнятість, він завжди міг вислухати того, хто звернувся до нього за підтримкою, щось порадити, виручити, не відмовляв у проханнях», - згадує гендиректор "Континіуму" Олег Галущак.


 

Навіть після смерті Єремеєва, ті, з ким він крокував пліч-о-пліч, допомагають його рідній школі, охоче підтримують футбольний турнір пам’яті Ігоря Мироновича, започаткований односельцями. А в другі сумні роковини від смертібізнесмена і політика в Острожці освятили пам’ятник, встановлений на його могилі. Вічний спокій над могилою Єремеєва та його батька чатуватиме ангел у бронзі.
 


 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.