• 11.01.2018 13:33

«Хіти Монатіка співати не можна», - Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк назвав зіркового лучанина танцювальним генієм року, однак зазначив, що його хіти співати не можна.

 

 

Про це він розповів в інтерв'ю для видання ]]>Главком]]>.

 

"Монатік і цього року переміг – у номінації «Танцювальний трек року». Хтось дуже добре написав, що в основній номінації було троє співаків: Барських, Монатік і Винник. Але єдиний з них, хто вміє співати, це Винник. Ну, в тому сенсі, що вокальні дані Макса Барських і Діми Монатіка слабші. Але співак - це ж не тільки голос. Якби було так, то у нас би консерваторські люди були скрізь", - зазначив Ігор Кондратюк.

 

За словами продюсера, премію «Співак року» він би поділив між Максом Барських та Олегом Винником.

 

"Їхні хіти співати можна. Хіти Монатіка співати не можна. Монатік – все-таки танцювальний геній року. І не лише цього, бо зараз вже й близько немає когось. Він переплюнув Ваню Дорна. Дорн трошки перехитрив себе. Я це оцінюю як ведучий народної передачі. Його творчість зараз не така зрозуміла, як творчість Монатіка. Особисто я Дорну казав, що я його музику не зовсім розумію. Ну, вибачте, мені забагато років для того, щоб я тішився від Дорна і входив в екстаз від його музики", - зауважив Кондратюк.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.