• 13.03.2017 21:42

Гунчик, Шпига та Фелонюк озвучили позицію Києва щодо затримання блокадників

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, начальник ГУ НП у Волинські області Петро Шпига та начальник управління Служби безпеки України у Волинській області Юрій Фелонюк озвучили офіційну позицію Києва щодо редуту блокадників на станції Кривий Торець.

«Я отримав офіційну відповідь. Ніхто, нікого затримувати не буде. Є відповідні дії, які проводить Служба безпеки. Президент сказав, що у нас із вами – нормальна ділова розмова. Якщо будуть якісь інші інформаційні посили – я вам повідомлю. Це інформація, яку я маю на цей час», – доповів Гунчик.

Своєю чергою, Петро Шпига розповів, про що дізнався від керівництва поліції. «За інформацією, яку мені надали, Служба безпеки, Нацгвардія та поліція проводили контрдиверсійні заходи. Під час цих заходів виявили озброєних людей. Вказаних осіб затримали і доставили в відділок задля того, аби з'ясувати, чи легально вони використовують зброю. Якщо зброя зареєстрована – її повернуть за місцем реєстрації. Люди будуть сьогодні ж всі відпущені», – розповів Шпига.

Ці ж слова підтвердив начальник управління Служби безпеки Украни в області Юрій Фелонюк.

Така відповідь активістів не влаштувала. Вони стверджують, що вся зброя блокадників зареєстрована. Люди не збираються покидати приміщення ОДА.

Нагадаємо, орієнтовно півсотні активістів прийшли у Волинську ОДА через захоплення силовиками редуту блокадників ОРДЛО в Кривому Торці в Донецькій області.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.