• 16.03.2017 09:00

Гравець «Волинбаскета» зіграв у матчі всіх зірок

«Один із лідерів БК «Волиньбаскет» Микола Полюляк гідно представив Волинь на Матчі Зірок-2017. Він виступав за збірну Південного Заходу, якій протистояла команда Північного Сходу. Матч відбувся у Дніпрі закінчився з рахунком 141:133 (35:36, 42:33, 40:38, 24:26 ) на користь «східняків». Про це інформує прес-служба «Волиньбаскету», – пише ]]>«Вісник і Ко»]]>.

Після видовищного поєдинку найкращих визначали й серед гравців в індивідуальній програмі змагань.

Микола Полюляк разом із Олександром Мішулою з «Дніпра» змагалися за звання найкращого дріблінгера. Суть полягала в тому, що двійко гравців почергово долали на дриблінгу весь майданчик, кидали у ціль (імпровізоване велике кільце), вели м’яча у зворотньому напрямку, кидали з-під щита, з тим же м’ячем долали втретє увесь майданчик та увінчували таку естафету триочковим кидком. Саме в парі Полюляк–Мішула обидва гравці виконали «на відмінно» все з першої спроби, чого в інших дуетах-опонентах не було. «Волиньбаскетівець» долею секунди поступився «дніпрянину».

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.