• 16.08.2017 13:43

Головне - багато говори та усміхайся: Блог бджілки-трудівниці

Привіт усім від невгамовного трудоголіка!
Хто б міг подумати, що мій тернистий шлях у пошуках літнього підзаробітку заведе мене у продовольчу сферу (яку я ненавиджу всім нутром). Я встигла нанюхатися кави, насититися по горло розмірною сіткою і загрузнути в «Топ-50 продуктах». Як це сталося і до чого це призвело читайте нижче.І В КАФЕ СХОДИТИ, І ГЕМОРОЙ ПОЛІКУВАТИ: ЯК ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ


Хочете повідаю вам про новий комерційний хід? Міні-кав’ярні в закладах медичного обслуговування.

Мінуси: їх важко знайти в п’ятиповерхових будівлях («іти на запах кави», як мені сказали по телефону, виявилось не надто легко); чомусь не всі лікарі знають, що у них на роботі можна купити вишукану каву (це свідчить про невисоку популярність чи пак потребу в таких кав’ярнях); чорний гумор лікарів, який ти не розумієш, але смієшся з ввічливості; затяжна нудьга.


Переваги: ти навчишся готувати непогану каву; матимеш знайомих лікарів, а вигідні знайомства – це легке вирішення проблем; у тебе буде достатньо часу на себе та свої захоплення (можна перечитати силу-силенну книг), адже наплив клієнтів є лише вранці, до вечора людей в білому ти бачитимеш нечасто. Головне правило – багато говори та усміхайся (універсальний закон). А тепер інформація не з приємних – зарплата = 100 грн в день. Я так розумію, далі можна не продовжувати?

І ПОХІД ПО МАГАЗИНАХ МОЖЕ ДОШКУЛЯТИ: ЯК ЕЛЯ ВЧИЛАСЯ ОДЯГ РОЗВІШУВАТИ

Ви також одяг в магазинах, який вам не підійшов, вішаєте куди-небудь? Відтепер я так не роблю. Чому? Тому, що кількагодинне розвішування одягу за розмірною сіткою насправді добряче виснажує. Я й подумати не могла, що в магазинах з одягом є стільки нюансів, які клієнти не помічають, але без яких суттєво знижується рівень комфорту (для самих же покупців). Це й згадувана вище розмірна сітка, за якою повинен розвішуватися одяг (від XS до XXXL), цінники, кліпсування (справа, 10 см від нижнього крою), яке зводило мене з розуму, бо чомусь я завжди плутала праву і ліву сторони (так-так, права – це рука, якою ми пишемо). Чесно? Це настільки марудна робота, що я не витримала і пів дня. Ну самі посудіть: поговорити ні з ким, «ми на диванчику на роботі не сидимо» (бла бла бла), безкінечний круговорот цінники-кліпсування-розвішування-цінники-кліпсування-розвішування і т. д. і т.п. Фуууух, вибачте, але така робота точно не для моїх ніжних нервів. Ліпше буду й надалі ходити в магазин лише для того, щоб придбати собі якусь річ, але урочисто обіцяю вішати одяг згідно з розмірною сіткою.

 

ЯК Я НЕ МОГЛА ОСИЛИТИ КАСОВИЙ АПАРАТ АБО ЕЛЯ ГЕТЬ РОЗЛІНИЛАСЯ
 

Ви знаєте, що найсвіжіші продукти лежать в самому кінці полички? Що коли ви знайшли протермінований товар, можете взяти аналогічний безкоштовно? Якщо на ціннику вказана одна ціна, а на касі вам скажуть іншу (дорожчу, зрозуміло), ви маєте право купити продукт за ціною, вказаною на ціннику?

Пройшовши стажування в магазині «7-23», мені довелось випробувати на собі всю «чорну роботу». Я перевіряла «Топ-50» продуктів кілька раз, що є надзвичайно марудним заняттям. Бо хто ж знав, що за словами «Топ-50» ховається список як мінімум з 200-стами товарами, які потрібно перевірити на наявність жовтих цінників. Також я розставляла товари на полицях за зразком, який мені дали. Це було не так марудно, що мене трохи порадувало. Але коли черга надійшла стати за касу, тут я зрозуміла всю складність роботи в продуктових магазинах (і це не рахуючи прийому товарів). На одній людині лежать надто багато обов’язків (прибирання, прийом та викладання товарів, робота за касою, ведення документації), і це відлякує, чесно кажучи.

Можливо, мої руки виросли не там, де це потрібно, можливо, я надто вибаглива особа, але ну не можу я цілісінький день робити одне й теж. Ви скажете, що ліпше поїхати збирати малину (хоч заробити можна непогано), як зробила моя подруга, але ні, важка фізична праця теж не мій «каньок».

Підготувала Ельміра САФАРОВА

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.