• 10.11.2017 15:13

Голова ОТГ на Волині підкорила Версаль

Голова Княгинівської ОТГ Олена Твердохліб поділилася фотографіями із найромантичнішої країни світу – Франції.

Світлини вона опублікувала на своїй сторніці у ]]>Фейсбуці]]>.

З фото стає зрозуміло, що перебуває голова ОТГ у Версалі. 

Версаль — палацово-парковий комплекс епохи «Короля-Сонця» розмістився в передмісті Парижа. Спочатку його було задумано як місце мисливських утіх Людовика XIII, проте згодом його син — Людовик XIV загорівся ідеєю перетворити Версаль у розкішну королівську резиденцію, яка б за розмахом і шиком перевершувала Лувр і Палац Тюїльрі. Будівництво почалося з 1661 року і тривало кілька десятиліть.

Над створенням комплексу працювали провідні архітектори Франції: Луї Ліво і Жюль Ардуен-Мансар. Версаль став еталоном резиденцій європейських монархів. Загальна площа комплексу становить 101 га. Навколо палацу розкинулися химерні сади, що вражають уяву своїми фонтанами, скульптурами і гротами. У старі часи, паризька знати влаштовувала тут бали, насолоджуючись п’єсами Мольєра і операми Люллі.

Парки Версаля називають ще «Маленькою Венецією» — крім Великого Каналу вся територія парків порізана цілою мережею маленьких каналів. Кругом нескінченна безліч алей і оглядових майданчиків для туристів. Після смерті Людовика XIV, запрошений його сином архітектор Жак Габріель вибудував у Версалі невеликий замок — Малий Тріанон і Оперу.

Понад 100 років Версаль був резиденцією французьких монархів, аж до Великої французької революції. З 1830 року весь комплекс перетворився на музей. Крім того саме у Версалі були підписані багато міжнародних договорів: зокрема договір, який завершив війну за незалежність Сполучених Штатів. Тут також прийняли Декларацію прав людини.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 3

Саша, 10 Листопад, 21:13
Напевно голова отримує не погану зарплату якщо може собі дозволити декялька разів на рік подорожувати різними країнами
Твердохліб, 14 Листопад, 19:21
Поки що я подорожую за гроші,які я заробила будучи підприємцем(а була підприємцем 12 років).
Громадянин, 13 Листопад, 14:17
Подорожувати - це добре! Але можливо, спочатку, треба вирішувати питання, які стосуться громади. А то якось виходить не по-людськи, одні не мають змоги виїхати з села, так як сільська рада не може знайти перевізника, а от полетіти в іншу країну і потім ще хизуватись фото можна.
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.