• 12.09.2017 19:33

Гід по стилю від ПортCity: sport glamour

Традиційна рубрика від торгово-розважального центру ПортCity «Гід по стилю» сьогодні знайомить лучан з нестандартним спортивним стилем.

Нещодавно виробники одягу почали комбінувати стилі, а тому не дивно побачити дівчину у гламурному спортивному костюмі в пабі, чи на побаченні. Sport glamour має кілька напрямків, які не пов’язані з заняттями в залі, чи фізичними навантаженнями. Зрозуміло, що у кедах на платформі не дуже побігаєш. Проте зручність спортивного стилю й захоплює жінок та чоловіків, які обирають для себе комфорт у повсякденні.

Сьогоднішній LOOK від бренду MOHITO, магазин котрого розташований на першому поверсі ТРЦ «ПортCity» та бренду взуття ESTRO (другий поверх торгово-розважального центру).

Спортивний костюм з блискітками (кофта – 649 грн, штани – 449 грн) – чудово підкреслить фігуру жінки, а за рахунок тканини даватиме цікавий відлив при різному освітленні. Сіра футболка - 299 грн., доповнить образ та освіжить кольором. Зручне взуття від ESTRO за 2899 грн. додасть родзинки та вишуканості жінці. Почувайтеся впевнено щодня в улюбленому образі!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.