• 20.09.2017 16:47

Шлюб за добу: у Луцьку одружилася ювілейна пара. ФОТОРЕПОРТАЖ

У середу, 20 вересня, на території замку Любарта відбулася урочиста церемонія шлюбу лучан Олександри та Юрія.

 

 

До слова, наречені стали сотою парою, які одружилися, скориставшись послугою «Шлюб за добу».

 

Церемонія розпочалася біля входу у Луцький замок, коли молоде подружжя взяли під супровід відважні рицарі в обладунках. Вони провели Олександру та Юрія до весільної арки, поблизу якої на них очікували батьки, козаки, які у цей особливий для новоствореної сім’ї день виконували функцію сватів, весільний церемоніймейстер, рідні та друзі.

 

«Любити – це щодня дарувати коханій людині всі свої почуття, це розплющивши зрання очі, відразу думати, чим знову потішити того, кого любиш всім серцем», - почала церемонію ведуча.

 

Тоді ж, в знак щирого та взаємного кохання, працівниця РАЦСу запросила молодят виголосити один одному свої обіцянки. Так, крізь сльози, тремтіння рук, лучани пообіцяли один одному бути вірність, турботу та щирість своїх почуттів.

 

«Ти змінила моє життя. Твоя краса, твоя доброта роблять мене кращим. Я хочу розділити своє життя із тобою. Любити тебе, оберігати», - промовив Юрій, цілуючи свою кохану.

 

«Я обіцяю бути з тобою і в горі, і в радості. Обіцяю бути тобі підтримкою і вірним другом. Клянуся зберігати критичність мислення і здоровий глузд доти, доки це буде можливо», - сказала наречена.

 

Так, Юрій та Олександра, як символ вірності, обмінялися обручками та випили свій перший спільний келих шампанського на двох.

 

Після цього вони сказали те омріяне «так», після чого ведуча офіційно оголосила закоханих чоловіком та дружиною.

 

«Державним актом України стверджується взаємний вияв волі громадян на спільне сімейне життя. Стверджується взаємний вияв згоди подружжя носити спільне прізвище Бричук», - оголосила працівниця РАЦСу.

 

«В народі існує легенда, що за декілька хвилин до свого народження дитина запитує у Бога, навіщо вона прийшла у цей світ. Бог відповідає, що після народження подарує їй ангела, а зватимуть його - мама. А тато, як сказав Бог, - це долоні ангела, які підкидали дитину високо у небо, давали поради, хоч інколи батько був різким, але так він проявляв свою небайдужість», - розповіла легенду ведуча церемонії.

 

Відтак, новостворена сім’я Бричуків вклонилися свої батькам, дякуючи за благословення на сімейне життя. А свати-козаки почастували молодят хлібом та медом, так би мовити, на солодке подружнє життя.

 

Текст та фото: Анастасія КАЧИНА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.