• 10.11.2017 18:21

«Фейсбук» хоче боротися з оголеними фото

Одна з найпопулярніших соцмереж Facebook почала тестування функції, яка запобігає публікаціям чужих оголених фотографій.

 

 

Така можливість вже працює в чотирьох країнах, - повідомляє ]]>«24 канал»]]>.  

 

Інженери соцмережі робить це у співпраці з австралійським агентством електронної безпеки, аби перешкодити людям ділитися чужими інтимними зображеннями без згоди. Якщо хтось боїться, що він перебуває під загрозою помсти, він повинен відправити оголений знімок самому собі через Facebook Messenger. Система хешування Facebook зможе розпізнавати ці образи в майбутньому, не зберігаючи їх на серверах.

 

«Вони не зберігають зображення, вони зберігають посилання. Якщо хтось спробує завантажити фото, у якого буде такий самий цифровий відбиток або хеш-значення, то процес завантаження буде припинено», – каже австралійський комісар з електронної безпеки Жюлі Інман Грант.

 

Тому нові копії цього знімка не повинні потрапити в Facebook, Instagram або Messenger від третіх осіб. Передбачається, що у такий спосіб люди зможуть уникнути помсти з боку колишніх партнерів або шантажу з боку хакерів.


 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.