• 14.10.2017 09:03

Фестиваль Meridian Lutsk в цифрах

Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Lutsk протягом трьох днів зібрав до тисячі відвідувачів. Літературне дійство відбувалося на дванадцятьох локаціях і його учасниками стали 34 письменники та актори.

Як інформують організатори, за 549 днів підготовки команда з семи осіб і 40 волонтерів не просто реалізувала задум, а й перевершила власні очікування. Якщо ви були відвідувачем фестивалю, то могли звернути увагу на те, що участь у фестивальному книжковому ярмарку взяли також 387 кг книг, значна частина яких уже мирно стоїть на полицях волинян.

В рамках фестивалю було проведено 21 подію, про які (як і про сам фестиваль попередньо) було зроблено більше сотні публікацій в українських та іноземних ЗМІ, записано 15 виступів на радіо й телебаченні, знято на камеру 17 коментарів та інтерв’ю, проведено 2 виступи на всеукраїнських книжкових ярмарках у Києві та Львові.

Міжнародний масштаб фестивалю відображається ще й в тому, що учасники з 6 країн сумарно подолали 22700 км шляху, аби відвідати Луцьк. Вражає? Якщо хтось скаже, що література нікому не цікава – не вірте!

На Meridian Lutsk присутні заслухали 546 віршів і 34 сторінки прозових текстів мовою оригіналу та в перекладі. Звісно, триматись у тонусі й теплі допомогли 80 літрів червоного сухого вина, - зрештою, ми ж обіцяли, що поезія та вино будуть текти ріками у Луцьку!

Ми ще довго згадуватимемо фестиваль і спогади вже ніколи не зітруться з нашої свідомості, бо є незаперечні докази – 31 гігабайт фотографій з Meridian Lutsk, які нам надали 5 фотографів. Під час організації та проведення Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk ніхто не постраждав.

Організаторами було здійснено 9 поїздок на відділення «Нової пошти», випито 8 пляшечок валер’янки, побито 1 смартфон і залучено багато-багато грошей.

Організатори: Мистецьке об’єднання «стендаЛь», Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz, Департамент культури Луцької міської ради, Роман Бондарук.

Партнери: Волинська обласна рада, Генеральне консульство Республіки Польща в Україні, «Ідейл», «Кромберг енд Шуберт Україна», Волинська обласна друкарня, Волинська організація Національної спілки письменників України.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.