• 08.08.2017 10:07

Еля-парфумер або Блог бджілки-трудівниці

Привіт усім таким же трудоголікам, як я. Надіюсь, ви ще не забули про те, як темної ночі невідомий дядечко розмахував викруткою перед моїм носом. І як шоколадна цукерка врятувала мене від неминучої смерті.

Сьогодні ж я розповім вам про один спекотний, наповнений ароматами «Gucci», «Versace» та «D&G», день. День, який запам’ятався мені обпеченими від сонця плечима, парубками в елегантних костюмах та словами «Это не я люблю наркотики, это наркотики любят меня»…

«Парфумери: історія не одного шахрая» або як купити брендові парфуми за 49 гривнюшечок

Арт-кур’єр. Зарплата до 8 000 грн в місяць. «Щось тут не так» – подумає нормальна людина. Але не я. Із блиском в очах та підрахунком того, скільки я зможу заробити за літо та на що витратити зароблені кошти, я мчу на співбесіду. Завуальоване пояснення того, в чому полягають мої обов’язки, уже б мало насторожити, але симпатичний усміхнений хлопець так мене приворожив, що я погодилась прийти на стажування.

Шестеро хлопців в красивих костюмах, білих сорочках та чорних галстуках спершу нагадали мені Свідків Єгови. Я вже було хотіла повернути назад, але, на жаль, вони мене помітили. Весело мені усміхаючись, парубки простягли сумку з невеличкими флаконами парфумів. Тут з моїх очей впала пелена і я зрозуміла, що моїм завданням буде «втюхувати» цю ароматичну воду бідним перехожим.

«Ви знаєте, де знаходиться «Порт сіті»? В нас відкрився новий магазин на першому поверсі, і тому керівництво попросило привітати найкрасивіших дівчат. А, отже, вам сьогодні пощастило. Знаєте, чому?» Ага, цікаво, чому? Тому, що ви пропонуєте нам незрозумілі флакончики з водою, яка неприємно пахне із магазину, який постійно відкривається? Хм, ще й за «49 гривнюшечок»? За дурнів людей приймаєте? Я ж то думала, що перехожі не вестимуться на цей безглуздий монолог. Але ні. Жіночки брали чоловікам, коханцям, подругам, дітям і т.д. ці а-ля парфуми, які нібито коштують у невідомому магазині 2500 тис. гривень, всього лише за 49 гривнюшечок в надії на те, що тепер від них віятиме дорогим парфумом.

«Знаєш, чого двієчники стають бізнесменами?» – запитує мене «вожак». «Тому, що вони вміють крутитися?» – запитую у відповідь я. «Еге ж» – відповідає він мені. І починає довго-довго розповідати про своїх крутих знайомих, які досягли в житті неймовірних висот, про те, що коли бачитиму компанію людей, потрібно «вичисляти головного» і «втюхувати» парфуми йому. «Якщо візьме він – візьмуть усі» – з впевненістю заявляє хлопець, купуючи мені чергову чашку кави. «А, а я вас бачила по телевізору. Там розказували, що ви не зрозуміло що за парфуми видаєте. Обманюєте людей, лицедії!» – вигукує старша жіночка, до якої ми підходимо в надії позбутися чергового флакончика.

На щастя, мені не довелось заучувати той остогидлий монолог, не довелось робити компліменти людям, яким аж ніяк не хотілося їх робити, і, що найголовніше, не довелось повертатися туди наступного дня. Зате я попекла плечі, сидячи на лавочці в компанії лицемірних джентльменів, вислуховувала непристойні жарти, і, мало того, мені кілька днів не виходила з голови фраза із репу Ноггано, яку зовсім недоречно повторювали ті «парфумери-самозванці»…

Ельміра САФАРОВА

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.