• 30.08.2017 11:16

«Дитина» нового часу: на Волині запрацював «12 канал»

На Волині в ефір вийшов «12 канал» - новий телевізійний канал, який працює в новинно-інформаційному форматі. Глядачі можуть дивитися канал з 12:00 понеділка, 28 серпня. Канал працює у так званому «технічному» режимі, протягом якого відбувається тестування усіх процесів, відшліфовується робота і взаємодія різних ланок структури, – пише ]]>«Волинь24»]]>.

Що показуватиме «12 канал»?

Як пояснив керівник проекту «12 канал» Володимир Пащенко, оперативні новини – основний продукт каналу. Канал транслюватиме новини Волині, України і світу. При тому, випуск українських і світових новин виходитиме в ефір на початку кожної години, а підбірка свіжих новин Волині – щогодини із 30-ї хвилини. Окрім того, в ефірі каналу планується ціла низка спеціальних рубрик. Одна з них – «No comments» – уже є в ефірі каналу. Окрім того, канал практикуватиме прямі ефіри і стріми з важливих і цікавих подій. Наступним етапом розвитку каналу стане створення телевізійної студії, де відбуватимуться зйомки прямих ефірів з запрошеними гостями, ток-шоу та інших програм, - каже Володимир Пащенко.

Де дивитися «12 канал»?

Наразі – у мережі цифрового мовлення Т2 та в мережі інтернет – на окремому Youtube-каналі. Найближчим часом з’явиться пряма трансляція у Фейсбуці і мовлення у кабельній мережі. Канал можна дивитися у цифровій мережі Т2, на частоті, де раніше транслювалися програми каналу “Слово Волині”. Аби дивитися “12 канал”, потрібно просто вручну оновити список каналів на Т2-тюнері - і «12 канал» з’явиться у списку разом із іншими. Також телеканал можна знайти у YouTube, а згодом у планах - кабельні мережі та Facebook-трансляції.

Посилання, де можна дивитися «12 канал»:

Канал в ]]>YouTube]]>

Офіційний ]]>сайт]]> «12 каналу» 

* * *

Команда каналу формувалася довгий час і поступово. «Сюди увійшли одні з найкращих фахівців телевізійної галузі Волині і України. У нас працюють і луцькі телевізійники, і спеціально запрошені професіонали з Києва та інших регіонів України», – розповів керівник проекту Володимир Пащенко.

Загалом тут працює близько 30 працівників з усіх регіонів країни, які забезпечують цілодобову трансляцію програм. «Не кожен день на Волині відкривається телевізійний проект. Якщо мені не зраджує моя пам'ять, «Волинське телебачення» – це історія, «Аверс» - 90-ті. Нарешті до волинської телевізійної сфери добралося 21 століття. «12 канал» - це «дитина» нового часу, молодий сучасний проект. Ми намагатимемося бути максимально чесними, цікавими і оперативними», - каже Володимир Пащенко.

]]>Цікаво, чесно, оперативно: на Волині почав роботу «12 канал» ]]>
 

 

]]>Цікаво, чесно, оперативно: на Волині почав роботу «12 канал» ]]>
 

 

]]>Цікаво, чесно, оперативно: на Волині почав роботу «12 канал» ]]>
 

 

]]>Цікаво, чесно, оперативно: на Волині почав роботу «12 канал» ]]>
 

 

]]>Цікаво, чесно, оперативно: на Волині почав роботу «12 канал» ]]>
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.