• 12.10.2017 13:39

Дві години сміхотерапії: у Луцьку виступили «Вар’яти». ФОТО

 

У середу, 11 жовтня, у Луцьку відбувся ювілейний 15-ий концерт першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти».

 

Концерт був запланований відразу після автограф-сесії гумористів, на 20:00. Так, об 19:40 переповнена глядачами концертна зала Волинського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка очікувала на артистів, які славляться не лише оригінальними жартами та акторською майстерністю, але й вокальними здібностями одного із учасників команди Володимира Жогла.

 

Перед початком концерту, присутні у залі лучани охоче підіймалися на сцену, аби сфотографуватися на фоні декорацій, перед якими вже через 20 хвилин з’явилися ті, хто ще з 2010 року влучними жартами продовжує життя українцям.

 

Розпочав концерт очільник гумор-шоу «Вар’яти» Сергій Притула, який пізніше поділився історією однієї із найважливіших подій у своєму житті – очікуванням другої дитини. Так, у глядацькій залі, Сергій звернув увагу на вагітну жінку, яку дбайливо обіймав її чоловік, і це наштовхнуло його розповісти історію очікування сина.

 

Після першого УЗД, подружжя Притул дізналися, що у них буде хлопчик. Після другого підтвердження статі дитини, сімейство розповіло про гарну звістку усім родичам. Втім,  своєму старшому сину Дмитреві про те, що невдовзі у нього з’явиться братик, ніхто не сказав, мовляв, «хотіли сюрприз влаштувати».  

 

«Сюрприз мав вдатися, якби не одне маленьке «але», яке живе в Збаражі, і зветься - моя мама. Ви, мабуть, теж помітили, коли жінка йде на пенсію, то у неї відразу з’являється мільярд ідей, як зробити цей світ кращим», - почав історію очільник гумор-шоу.

 

Знаючи про те, що незабаром у неї з’явиться внук, мама Сергія «без палєва» розпитала у старшого внука Дмитра, кого він хоче більше: сестричку чи братика. Малий сказав, що хотів би братика, мовлям, із ним у футбол можна грати і вчити битися.

 

«Ну а мама моя, вона ж не дурненька, вона ж то знала, що ми чекаємо на хлопчика», - додав Притула.

 

Так ось, мама Сергія сказала онуку, якщо він щовечора молитиметься Богу – то Він обов’язково подарує йому братика.

 

«Ну, тому що «вєрняк схєма!». Ми по-любому народимо хлопчика, а дитина все більше увірує в силу молитви», - пояснив план матері шоумен.

 

Так ось, на шостому місяці вагітності, Сергій із дружиною знову пішли на УЗД, де їм повідомили, що буде дівчинка.

 

«Я півроку цьомаю животик, називаючи дитину Марком, Маркусею, а там виходить Соломійка була. Я ж пацану вже життя на 25 років розписав: де вчиться, куди поступив, куди на роботу пішов. Мені що, з нуля все починати?», - сміється очільник шоу «Вар’яти».

 

Після народження доньки Соломійки, Притула два дні «гриз нігті», бо не знав, як повідомити старшому сину про те, що у нього народився не братик, а сестричка. Набравшись сміливості, повідомив, на що Дмитрик сказав: «Тату, а є ще який Бог? Бо наш не працює!».

 

Історія настільки вразила глядачів, що від сміху котилися сльози. До слова, слухаючи аплодисменти, свист та вигуки «Браво», один із учасників «Вар’ятів» сказав, що відчуває себе рок-зіркою і охоче б стрибнув у натовп глядачів. 

 

Традиційно, хлопці жартували про буденні речі, намагаючись уникнути політичної теми. «Кинули» жарт і про родинні стосунки, і про відомого Монатіка, взаємовідносини між подружжям та інші побутові, звичні для українців теми. Жартували і про Путіна, і про футболістів, і про лікарів та вчителів.

 

– Що я маю дітям казати?
– У нас немає дітей!
– Я вчителька молодших класів! Я мушу щось казати дітям!

 

Словом, за дві години концерту сміхотерапії, глядачам, схоже, продовжили життя на років п'ять. До слова, Вар'яти й самі, подекуди, сміялися із власних жартів, бо більшість із них імпровізували просто під час виступу.

 

Підготувала Анастасія КАЧИНА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.