• 02.02.2018 13:10

До річниці смерті Кузьми Положинський та Мірзоян записали проникливий трек «Фура і артисти»

Українські музиканти Арсен Мірзоян та Олександр Положинський у річницю смерті Кузьми "Скрябіна" випустили проникливий трек "Фура і артисти".
 
 
Ліричну пісню дует присвятив усім музикантам, які рано пішли з життя. Авторами композиції стали Арсен Мірзоян та Олександр Положинський, - пише ]]>ТСН]]>.
 
"За останні роки загинуло багато талановитих людей, в нашій країні та і у всьому світі. Дякуючи їхній творчості і вкладу в культуру ми не хочемо і не маємо право їх забувати", - прокоментував Арсен.
 
Він додав, що попросив Олександра створити свій куплет, на написання якого Положинського підштовхнула трагедія з Кузьмою.
 
Олександр Положинський
 
"Я попросив Положинського написати свій куплет, свою власну історію, –продовжує Мірзоян. - Трагедія з Кузьмою стала поштовхом до написання цієї пісні. Там є такі слова:
 
“Не прийшли у місто фура і артисти,
 
Жовті видання поширюють плітки,
 
Розіграють драму під ранкову каву,
 
Співчуваючи належно поміж тим.
 
А наспраді варто зрозуміти правду,
 
Те, що сталося, лишається без змін,
 
І в антаркті, ніби вистачає хліба,
 
Та не сцену вийде вже не він“.
 
 
Нагадаємо, три роки тому, 2 лютого 2015-го жахлива ДТП забрала життя лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка. Аварія сталася на Дніпропетровщині. Авто Кузьми, за кермом якого він сидів, зіштовхнувся з молоковозом. Музикант загинув на місці.
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.