• 16.11.2017 14:22

До луцької майстрині їдуть вчитися з цілого світу*

Ви завжди мріяли бути майстром нігтьового сервісу? Або ж вже вмієте чарувати над нігтями, проте хочете підвищити професійний рівень?

 

 

У Луцьку при студії «Престиж» уже сім років працює  школа для майстрів нігтьового сервісу від сертифікованого в Нідерландах інструктора Олександри Власюк.

 

У п’ятницю, 10 листопада, відбувся черговий семінар майстрині та презентація нового продукту.

 

Цього разу у студії «Престиж» зібралося близько 25 дівчат із різних куточків України (Кременчука, Луцька, Рівного і Тернополя), щоб дізнатися більше про секрети роботи з нігтями.

 

Школу очолює директор «Престижу» Олександра Власюк. Вона – сертифікований інструктор відомої міжнародної компанії «Magnetic». Аби правильно навчати учнів нарощувати нігті, лучанка пройшла спеціалізоване навчання та склала іспити у центральному офісі компанії в Нідерландах.

 

 

«Magnetic» - фірма, що вже впродовж 35 років виробляє професійну продукцію для майстрів нігтьової галузі, а також є навчальним центром  для фахівців зі всього світу. Продукція «Magnetic» відповідає міжнародним стандартам та має сертифікацію ISSO 22716: GMP for Cosmetic Industry від Французького Інституту Сертифікації SGS.

 

Школа «Престиж» існує 7 років. До Олександри Власюк їдуть вчитися з усього світу - Італії, Польщі, Німеччини, Нідерландів, Австрії, Бельгії, Туреччини, Лівану, Греції та США. Учні, яких вона навчала, уже відкрили свої перукарні, салони та навчальні студії як в Україні, так і за кордоном.

 

До речі, у своїй роботі «Престиж» використовує лише матеріали бренду  «Magnetic», а майстри, які тут працюють – найкращі учні Олександри.

 

Цього разу у Луцьку семінар проводила  інтернаціональний інструктор компанії  «Magnetic» Наталія Гриценко, яка навчає інструкторів в усіх країнах, де є представництва фірми.

 

У школі Олександри Власюк практикують не лише одноразові лекції, а й системне навчання майбутніх майстрів нігтьового сервісу. Також сюди звертаються спеціалісти для підвищення кваліфікації. Тут вас навчать усього, що стосується нігтів - від різних технік манікюру, художнього розпису, до моделювання.

 

Отож, якщо бажаєте стати висококваліфікованим майстром нігтьового сервісу або просто зробити собі гарні нігті, телефонуйте - 066 005 7563,

або заходьте за адресою – проспект Волі, 6 (4-й поверх), офіс 128.

 

 


 

 

 

 


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.