• 18.01.2018 12:00

До Луцька приїде відомий медіа-експерт Андрій Куликов

До Луцька приїде відомий журналіст, радіо- та телеведучий, медіа-експерт і медіа-тренер Андрій Куликов, аби поспілкуватися з волинськими медійниками та передати свій досвід.

 

 

Зустріч розпочнеться у п’ятницю, 19 січня, о 10:00 за адресою: вул. Дубнівська, 23. Завітає Андрій Куликов на запрошення громадської організації «Міжнародна академія демократії».

 

«Я вважаю Андрія Куликова одним із найбільш професійних журналістів України, моральним авторитетом і прикладом для інших. Я поважаю його за виваженість і поміркованість.

 

Дуже вдячний Андрію Вікторовичу за те, що відгукнувся на запрошення «Міжнародної академії демократії», аби поспілкуватися з волинськими журналістами, передати свій досвід, поділитися своїми поглядами і зробити свій внесок у розвиток професійної журналістики краю», - поділився керівник громадської організації «Міжнародна академія демократії» Володимир Пащенко.

 

Для участі у заході потрібно заповнити реєстраційну форму. Довідково: Андрій Куликов – український журналіст, редактор, радіоведучий, телеведучий, медіа-експерт, медіа-тренер. У

 

90-х роках Андрій Куликов був продюсером радіо Української служби Бі-Бі-Сі (Лондон), випусковим редактором, заступником директора Телевізійної служби новин телеканалу «Студія «1+1». Згодом він перейшов працювати на «Новий канал», де був шеф-редактором і ведучим ефірів. Із серпня 2007 року Андрій Куликов став ведучим політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV після звільнення звідти Савіка Шустера.

 

У сезоні 2011–2012 років «Свобода слова» та її ведучий Андрій Куликов перемогли у номанації найкраще політичне ток-шоу 12-ї національної телевізійної премії «Телетріумф». У 2013 році виступив співзасновником «Громадського радіо». З вересня 2015 року очолює його правління.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.