• 14.12.2017 17:42

«Делегація» міської ради перевірила, як живе пес Бім

Пес Бім тривалий час проживав на вулиці Лесі Українки. Він став улюбленцем лучан. Вони його підкормлювали, доглядали за ним.

 

 

Однак, нещодавно він зник з пішохідної вулиці і з цього приводу розгорілась дискусія у соціальних мережах.

Тварину відловили працівники комунального підприємства “Ласка” і згодом його забрала родина з міста Ківерці.

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад та заступник міського голови Костянтин Петрочук ознайомилися, у яких умовах проживає тварина, - повідомляє прес-служба Луцькради.
 
Перший заступник міського голови Григорій Недопад зауважив, що до нього особисто телефонували лучани, які були стурбовані зникненням тварини з вулиці Лесі Українки. За його словами, через значний резонанс у соціальних мережах, він разом з Костянтином Петрочуком вирішили ознайомитись, у яких умовах тепер проживає тварина. Він наголосив, що собака тепер має родину, у якій про нього піклуватимуться.
 
За словами заступника міського голови Костянтина Петрочука, у групу оперативного реагування “15-80” надійшов дзвінок від громадян з проханням відловити з вулиці Біма. Він наголосив, що міська влада має реагувати на звернення громадян, і тварину забрали в КП “Ласка”.
 
Директор КП “Ласка” Богдана Новарчук зауважила, що забираючи тварину з вулиці, вони намагаються знайти нових господарів. Щодо Біма, то він тривалий час жив на Лесі Українки і був улюбленцем лучан. Проте працівники КП “Ласка” були змушені відреагувати на звернення громадян, адже безпечні умови проживання та комфорт лучан є пріоритетом.

Новий власник Біма Дмитро Мартинчук задоволений собакою. За його словами, тварина - хороша, добра. Він уже став улюбленцем в родині. Пес проживає разом із господарями у приватному будинку, де спокійно гуляє подвір'ям.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.