• 20.10.2017 12:31

Луцького гуру конкурсів краси потролили на «Рагулях»

 

У Фейсбуці існує спільнота про агресивний несмак українського бомонду і не тільки, із назвою «]]>Рагу.лі]]>».

 

Авторка блогу Тетяна Микитенко часто оприлюднює власні відео, де вона ґрунтовно висміює публічних українських  зірок, їх образи, вчинки, коментарі тощо.

 

У четвер, 19 жовтня, ]]>у прямому ефірі Тетяна привітала відомого гуру конкурсів української краси лучанина Олександра Главацького]]>, який відсвяткував своє День народження напередодні, 15 жовтня.

 

«Я хочу сказати, що він щаслива людина. Його оточення зробило для нього привітання. Але хочу сказати, що з адекватністю його оточення все погано, хоч  з лицемірством у них все прекрасно, і з набором лестощів у них теж все добре. Бо ж привітання для Олександра Главацького вони зробили таке, що у мене просто забракло мови»,- почала блогерка.

 

 

Відтак, під «хвалебну оду Главацькому» показали слайд-шоу зі світлинами організатора конкурсів.

 

«Друзі вітають з Днем народження Олександра Главацького – видатну людину та щирого сина української землі. В ньому поєдналися всі кращі риси характеру: доброта, талант та любов до рідної країни. Бажаємо імениннику щастя, добра, творчої наснаги та подальших життєвих перемог», - інтонацією відомої телеведучої пісенного конкурсу «Х-фактор» Оксани Марченко, озвучив слайди хтось за кадром.

 

 

 

 

Після відео, ведуча прямого ефіру розповіла, що у одному з інтерв'ю відомий усім Главацький розповів, що в далекому минулому балотувався у Президенти України.

 

«Або він дійсно балотувався, і це страшно, що такі люди можуть балотуватися в очільники країни, або він вважає нормальним - брехати з цього приводу, і це не менш страшно. Бо ця людина просто косить дівчат косою, він збирає по 500 дівчат для відборів, і по 100 беруть участь у кожному конкурсі краси. Вони ходять табунами по тій сцені. І от людина, яка балотувалася в Президенти України, або нагло бреше про це, могла побудувати  мікрокосмос цих пуголовків-дівчат, які з року в рік приходять до цього Главацького. Зазначаю, пуголовків, бо мізків десь так само в голові», - завершила тему відеоблогерка та засновниця групи «Рагу.лі». 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.