• 14.11.2017 12:05

Чим замінити новорічну ялинку

Араукарією радять замінити новорічну ялинку. 

 

 

Штучне дерево може бути шкідливим для здоров’я. Для масового виробництва новоріних ялинок часто використовують неякісну пластмасу, шкідливі фарбники. Більш того, таку ялинку незручно зберігати до наступного святкування, - повідомляє ]]>«Сніданок 1+1»]]>

 

Експерт ранкового шоу Наталія Підлісна розповіла, як замінити новорічну ялинку та не позбавити себе духу свята.

 

«Королева садів і городів» замість ялинки на Новий рік радить вирощувати араукарію. На відміну від звичайної рослини, яка у кімнатних умовах може протриматися близько тижня, кімнатну ялинку можна вирощувати в горщику при температурі до 20 градусів. Вічнозелену новорічну ялинку варто тримати на лоджії або на заскленому балконі, вона росте на 50 см за рік.

 

 

Щоб араукарія тішила вас своєю красою не лише на новорічні свята, а й упродовж всього року, Наталія Підлісна дала поради стосовно специфіки догляду.

 

ОСВІТЛЕННЯ

 

Рослину варто тримати у світлому місці, однак подалі від прямих сонячних променів.

 

ПОЛИВ

 

Поливати кімнатну новорічну ялинку варто рясно, однак стежити, щоб у горщику не було зайвої води. Найкраще використовувати відстояну воду.

 

ТЕМПЕРАТУРА

 

Рослина любить прохолоду. Оптимальна температура – близько 20 градусів. Взимку – 12-19 градусів. Якщо ви на Новий рік внесли араукарію в приміщення з температурою 20 градусів і вище, не тримайте її там довго. Після святкування, варто повернути рослину у більш прохолодне місце.

 

ОБПРИСКУВАННЯ

 

Влітку та взимку, коли рослина знаходиться у квартирі, араукарію варто обприскувати відстояною водою.

 

Найважливіший аргумент за придбання кімнатної ялинки – це те, що пухнаста і вічнозелена красуня тішитиме вас та ваших рідних упродовж усього року!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.