• 02.12.2017 16:32

Чим MONATIK збирається здивувати українських зірок

У 5-му випуску глядачів шоу "Голос. Діти" здивують не тільки найталановитіші діти, але і співак з Луцька MONATIK.
 
 
Артист виконає на сцені кавери своїх колег-тренерів, а також українські пісні в авторській обробці, - пише ]]>Единственная]]>.
 
Цієї неділі відбудуться "вокальні бої" четвертого сезону вокального шоу "Голос. Діти", за результатами яких зіркові тренери MONATIK, гурт "Время и Стекло" і Наталія Могилевська, будуть визначатися з учасниками, які потраплять в "нокаути".
 
На "боях" між учасниками "Голосу. Діти 4" розгорнеться справжня боротьба за перемогу, адже починаючи з цього етапу, вокалісти один за одним будуть залишати проект: тренери сформують зі своїх учасників "тріо", після виступу якого в "нокаути" пройде тільки один співак.
 
За результатами недільного ефіру в команді кожного наставника залишиться тільки чотири маленьких артиста. Тим часом, тренери будуть зосереджувати свою увагу на розкритті повного потенціалу юних вокалістів і підбору репертуару.
 
Так, на головній сцені країни талановиті учасники "Голосу. Діти 4" заспівають найсучасніші світові хіти, а також вразять глядачів проникливим виконанням українських пісень.
 
А MONATIK здивує своїх колег Наталію Могилевську та групу "Время и Стекло" каверами на їх хіти, а також українськими піснями в авторській обробці.
 
"Я хочу, щоб наші діти росли з думками: "Я хочу жити і розвиватися в цій країні. Хочу любити це місце, і щоб всі хотіли приїжджати сюди", - каже MONATIK.
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.