• 11.01.2018 11:26

Чому ефективніше рекламуватися в інтернет-виданнях

Зараз дедалі частіше не тільки мережевий аналог друкованої преси можна зустріти в Інтернеті. Все частіше на верхні рядки рейтингів потрапляють видання, що існують лише в Інтернеті.

 

 

Чому ж зростає попит саме на такі видання?

 

По-перше: такий жанр визначається специфікою Інтернету як медійного середовища й особливостями сприйняття інформації з екрана монітора. У першу чергу це гіпертекстові посилання, що забезпечують доступ до архівів та інших електронних ресурсів. Таким чином, читач має справу не з лінійним текстом, а з розширеним обсягом інформації.

 

По-друге: численні форми зворотного зв'язку (гостьові книги, форуми, конференції, інтерактив) дають читачу можливість брати участь у виробництві інформаційного продукту і розмивають межу між автором і читачем. Крім того, звичайне для "класичної" преси придушення авторської індивідуальності через ретельну редактуру в мережі поки не поширено.

 

По-третє: мережеві ЗМІ володіють перевагами у порівнянні з друкованою пресою. Це можливість негайної публікації матеріалів, завдяки чому онлайн-видання є оперативнішими за газети і телебачення, адже оперативність газети обмежена терміном виходу номера, а оперативність телебачення - часом виходу в ефір новин;

оперативність інтернет-видань взагалі нічим не обмежена. Саме це і стало причиною появи "стрічки новин". Однак, на думку деяких журналістів, у ній зацікавлене дуже вузьке коло споживачів інформації. Представникам "більшості" не має потреби в такій кількості різноманітних новин, що проходять каналами інформаційних агентств.

 

По-четверте: відносно мала собівартість мережевих проектів і відсутність централізації сприяє розквіту спеціалізованих газет і журналів.

 

На жаль, усе перераховане має і свою зворотну сторону. Легкість публікації при можливості збереження анонімності приводить іноді до зловживань: дезінформації, плагіату, екстремізму, порнографії, прихованій рекламі. Хоча у серйозних виданнях таке недопустиме.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.